05
bře

Potravní řetězec finančního poradenství

Zdravím všechny, v dnešním videu jsem se zaměřil na "sedm článků potravního řetězce finančního poradenství". Co si o tom myslíte Vy? Najdete se? Kdo je Váš cílový zákazník? Jakou pro něj máte nabídku?

22
bře

Evoluce finančního poradenství v ČR

V tomto videu jsem se zaměřil na to "jak se vyvíjí finanční poradce v ČESKÉ REPUBLICE v posledních 28 letech". Co si o tom myslíte vy? Jak bude vypadat finanční poradenství za 5 let? Jaký přístup bude funkční?

22
bře

Dvě probíhající změny na trhu finančního poradenství

V tomto videu jsem se zaměřil na dvě klíčové změny, které v současnosti probíhají na trhu finančního poradenství. Co si o tom my

22
bře

Kolik vydělává průměrný finanční poradce??

Dnes se zaměříme na to, jak se poradcům finančně daří v poolu a jak v multilevelu :). Já díky těmto statistikám konečně chápu chování některých finančních poradců!! Dle mého názoru totiž bojují o přežití a to je boj, kde klient je až na druhém místě.

22
bře

Jak se vyvíjí pool a multilevl v posledních letech

V tomto tipu jsem vybral dva hlavní obchodní modely finančního poradenství, pool a multilevl. Podíval jsem se na jejich historický vývoj a byl jsem v šoku! Opravdu to znamená konce multilevlu ve finančním poradenství?

22
bře

Rozdíl mezi poolem a multilevlem

V tomto tipu jsem vybral dva klíčové rozdíly mezi poolem a multilevlem. Vycházel jsem z toho co řeší finanční poradci v ČR.

06
čen

Jak vybrat správný pool

"Jak nešlápnout vedle při výběru obchodního partnera ve finančním poradenství" Zdravím :), v tomto tipu jsem se zaměřil na první krok ziskového podnikání ve finančním poradenství a tím je výběr vhodného partnera. Vyšlo nám 11 klíčových oblastí, které je třeba řešit. Co si o tom myslíte vy? Chybí tam něco, nebo je to kompletní??

06
čen

Ekonomická stabilita partnera

První díl seriálu "Jak nešlápnout vedle při výběru obchodního partnera" "Jak poznat ekonomickou stabilitu obchodního partnera ve finančním poradenství" Zdravím :), v tomto tipu jsem se zaměřil na první důležitou oblast ziskového podnikání ve finančním poradenství a tím je" Ekonomická stabilita obchodního partnera". Co si o tom myslíte vy? Chybí tam něco, nebo je to kompletní??

08
srp

Regulace SAB

Seriál Pooly v akci: První část regulace trhu!!

15
srp

SAB: Budoucnost finančního poradenství

Seriál Pooly v akci: Jaká je budoucnost finančního poradenství?